MDM
mieszkania Poznań


Inwestycje w sprzedaży

Klientom, którzy nie chcą wyprowadzać się poza Poznań przedstawiamy bezkonkurencyjną cenowo ofertę luksusowych, nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań oraz domów na sprzedaż. Wszystkich, którym marzy się nowe, piękne i komfortowe mieszkanie w prestiżowym, bezpiecznym sąsiedztwie zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi inwestycjami! Oferujemy świetnie zlokalizowane wille miejskie oraz mieszkania w Poznaniu. Klientów zainteresowanych ofertą mieszkań zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Piątkowo Park

Piątkowo Park, to zespół nowoczesnych i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków mieszkalnych, wkomponowanych w otaczającą zieleń i położonych w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Nabywcy mają przed sobą wyjątkową perspektywę zamieszkania w sercu prężnie rozwijającej się dzielnicy Poznania.

DOBRE SĄSIEDZTWO

Piątkowo to wyjątkowa dzielnica, oferująca bogatą infrastrukturę publiczną – centra handlowe (Poznań Plaza, Pestka), kina (Cinema City, IMAX), szkoły, przedszkola, a także kampus uniwersytecki. Szeroki wybór obiektów sportowych sprawia, że aktywne spędzanie wolnego czasu nie będzie stanowić problemu. W okolicy znajdują się lasy oraz rezerwaty przyrody „Żurawiniec” i „Meteoryt”. W odległości ok. 5 minut znajduje się również centrum sportowo-rekreacyjne i handlowe „Suchy Las”.
FUNKCJONALNOŚĆ

W ramach pierwszego etapu inwestycji Piątkowo Park zostaną zbudowane trzy nowoczesne, czterokondygnacyjne budynki, połączone podziemną halą garażową. Łącznie powstanie 170 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. W ofercie znajdą Państwo zarówno przytulne kawalerki od 28 m2, przez komfortowe mieszkania dwupokojowe od 45 m2, po trzypokojowe lokale o powierzchni od 52 do 75 m2. Budynki wykonane są z wysokiej klasy materiałów, z uwzględnieniem najdrobniejszych detali. Charakteru zespołowi budynków nadaje wewnętrzne patio z zielenią i małą architekturą. Kompleks Piątkowo Park wyposażony będzie w całkowitą infrastrukturę – drogi, chodniki i plac zabaw dla dzieci.

KOMUNIKACJA

O atrakcyjności kompleksu Piątkowo Park świadczą nie tylko obiekty, które można znaleźć w sąsiedztwie. To także dogodne połączenia z centrum Poznania dzięki rozbudowanej sieci linii tramwajowych i autobusowych z Poznańskim Szybkim Tramwajem na czele.

Termin udostępnienia pierwszych lokali to IV kwartał 2012 r.

Lubczykowa Góra II

Oferujemy Państwu mieszkania na nowoczesnym osiedlu Lubczykowa Góra II, zlokalizowanym w najbardziej malowniczej części Poznania, w północnej części miasta. Tereny osiedla otoczone są z jednej strony doliną rzeki Warty, z drugiej zaś obszarami leśnymi Puszczy Zielonki. Budynki mieszkalne stanowią poczwórne segmenty, zbudowane na działkach o powierzchni ok. 1000 m2. Każda willa dysponuje osobnym, niezależnym wejściem.

Żurawiniec

Osiedle Żurawiniec i sąsiedztwo:
Osiedle Żurawiniec oferuje luksusowe, niepowtarzalne mieszkania w ciekawych architektonicznie, trzypiętrowych budynkach. W każdym z budynków znajdują się windy, duże tarasy i ogródki. Niedaleko rozpościerają się tereny leśne rezerwatu Żurawiniec, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość spacerów oraz korzystania z urządzeń sportowych i ścieżek biegowo-rowerowych.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola i sklepy, a także centra fitness i zakłady kosmetyczne. Do szybkiego tramwaju jest tylko 10 minut. Co ciekawe, na terenie osiedla znajdują się honorowe konsulaty Brazylii i Wielkiej Brytanii, a mieszkańcy wspólnie wspierają rozmaite inicjatywy społeczne i kulturalne. W najbliższej przyszłości powstanie cichobieżne, bezkolizyjne skrzyżowanie ul. Lechickiej z ul. Nową Naramowicką.

Programy
partnerskie:
                          

nowe mieszkania Poznań | deweloper Poznań