mieszkania Poznań

Aktualności

Czy czeka nas wyścig z czasem po mieszkania?

Ostatnie miesiące roku zdopingują do zakupów wielu klientów. Ale paniki na rynku nie będzie. Od stycznia przyszłego roku klienci kupujący mieszkanie na kredyt będą musieli mieć 10 proc., a nie jak dotąd 5 proc. wkładu własnego. Czy zaczyna się zakupowa gorączka? Bez kolejek Marek Kiełpikowski, szef bydgoskiej agencji Arenda M. Kiełpikowski, zwraca uwagę, że klienci nie mają świadomości, że od stycznia coś.

Mieszkanie Dla Młodych

Bierzące informacje związane z programem Mieszkanei dla Modych http://www.bankier.pl/finanse/mieszkanie-dla-mlodych/

Marka TRUST na 6 miejscu w Wielkopolsce !

Marka TRUST na 6 miejscu w Wielkopolsce !   12 grudnia 2012 r. w Hotelu Andersia w Poznaniu ogłoszono rozstrzygnięcie kolejego Rankingu Wartości Marek Wielkopolskich. Wyniki ogłosiła kapituła konkursu, w tym: organizator Wielkopolskiego Klubu Kapitału, patron merytoryczny GRUPA FRESH, SAWER Doradztwo Gospodarcze, TNS, patron honorowy Marszałek Województwa Wielkopolskiego i Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego.   .

Ranking Wartości Marek Wielkopolski

Przypominamy o trwającym Rankingu Wartości Marek Wielkopolski. Do 15 listopada można zagłosować na swoją ulubioną markę, w tym również na TRUST S.A. dewelopera z dobrymi tradycjami. Zapraszamy do głosowania i oddania głosu na 100% wielkopolskiego dewelopera.   https://www.facebook.com/RankingMarekWielkopolski/app_288408681271117

Mieszkaniowa mapa Polski - pazdziernik 2013

Mieszkaniowa mapa Polski - październik 2013   Jesień może się okazać jednym z lepszych okresów sprzedażowych w ostatnich latach. Wprowadzany w styczniu 2014 roku program rządowy Mieszkanie dla Młodych ograniczy jednak popyt na rynku wtórnym. W związku z tym obniżki cen w 2014 roku mogą okazać się nieuniknione.  Na razie miasta w całej Polsce odnotowują wysoki roczny wzrost cen transakcyjnych. Ostatnia.

1
[2] [3] [4] »
Programy
partnerskie:
                          

mieszkania Poznań sprzedaż | deweloper Poznań