MDM
mieszkania Poznań

Aktualności

Mieszkanie Dla Młodych

Bierzące informacje związane z programem Mieszkanei dla Modych http://www.bankier.pl/finanse/mieszkanie-dla-mlodych/

Marka TRUST na 6 miejscu w Wielkopolsce !

Marka TRUST na 6 miejscu w Wielkopolsce !   12 grudnia 2012 r. w Hotelu Andersia w Poznaniu ogłoszono rozstrzygnięcie kolejego Rankingu Wartości Marek Wielkopolskich. Wyniki ogłosiła kapituła konkursu, w tym: organizator Wielkopolskiego Klubu Kapitału, patron merytoryczny GRUPA FRESH, SAWER Doradztwo Gospodarcze, TNS, patron honorowy Marszałek Województwa Wielkopolskiego i Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego.   .

Ranking Wartości Marek Wielkopolski

Przypominamy o trwającym Rankingu Wartości Marek Wielkopolski. Do 15 listopada można zagłosować na swoją ulubioną markę, w tym również na TRUST S.A. dewelopera z dobrymi tradycjami. Zapraszamy do głosowania i oddania głosu na 100% wielkopolskiego dewelopera.   https://www.facebook.com/RankingMarekWielkopolski/app_288408681271117

Mieszkaniowa mapa Polski - pazdziernik 2013

Mieszkaniowa mapa Polski - październik 2013   Jesień może się okazać jednym z lepszych okresów sprzedażowych w ostatnich latach. Wprowadzany w styczniu 2014 roku program rządowy Mieszkanie dla Młodych ograniczy jednak popyt na rynku wtórnym. W związku z tym obniżki cen w 2014 roku mogą okazać się nieuniknione.  Na razie miasta w całej Polsce odnotowują wysoki roczny wzrost cen transakcyjnych. Ostatnia.

TRUST S.A. "NAJLEPSZE W POLSCE"

W dniu 27 czerwca  2013 roku zakończyła się  XIX  Edycja Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług  o Certyfikaty godła „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”.   Firma TRUST S.A. stała się dumnym posiadaczem tytułu „Najlepsze w Polsce” Godło „Najlepsze w Polsce” – „The Best in Poland”  to – jak powszechnie już wiadomo.

1
[2] [3] [4] »
Programy
partnerskie:
                                         

Poznań mieszkania na sprzedaż | deweloper Poznań